środa, 11 listopada 2015

#16 Essence Eyebrow Stylist Set | 01 Natural Brunette Style

Wstęp

Zestaw Essence do brwi to dwa matowe pudry, które służą do podkreślania naturalnych brwi i ich wypełnienia. Dostępny jest w szafach Essence, czyli głównie w Hebe, Naturze i Superpharm. W opakowaniu mamy 2 g produktu w cenie ok. 11 zł. Termin ważności to 12 miesięcy od otwarcia.
W sprzedaży dostępne są 2 odcienie: 01 Natural Brunette oraz 02 Natural Blonde.Opis produktu

Opakowanie - Zdecydowanie nie należy do najwygodniejszych. Z zewnątrz jest to grubsza plastikowa osłonka, a w środku znajdują się 2 pudry zapakowane w tandetny miękki kawałek plastiku. Do zestawu dołączone są 3 szablony o różnych długościach do rysowania brwi oraz mały, bardzo twardy i gruby pędzelek, który nie nadaje się do używania.Konsystencja/kolor/zapach - Pudry bardzo się pylą, przez co brudzą opakowanie, ale kompletnie nie przeszkadza to w ich nakładaniu i nie wpływa na ich wydajność. Zestaw dla brunetki składa się z jasnego brązu, który opisałabym jako popularny odcień "kawy z mlekiem" oraz ciemniejszego czekoladowego brązu. Oba odcienie są mocno napigmentowane i mają raczej ciepłą barwę. Jeżeli chodzi o zapach, to jest od delikatnie pudrowy.Działanie - U mnie jaśniejszy brąz świetnie współgra z kolorem moich włosów (ciemny blond) i ładnie podkreśla naturalny kształt brwi, natomiast ciemniejszy brąz służy mi do delikatnego podkreślania linii rzęs, dolnej powieki czy nawet nakładania na górną powiekę w zewnętrznym kąciku. Jest zdecydowanie za ciemny do moich brwi, ale znajdzie takie zastosowani u bardzo ciemnych brunetek. Pudry stworzone są raczej do uzupełniania braków w brwiach i podkreślania ich kształtu niż do "rysowania" nowych brwi, kiedy praktycznie ich nie mamy.Podsumowanie

Przez bardzo długi czas podkreślałam moje brwi Color Tattoo w odcieniu Permanent Taupe i myślałam, że mi pasuje, ale kiedy po wakacjach moje włosy się rozjaśniły, to ten kosmetyk stał się o wiele za chłodny i zbyt szary. Szczególnie widać to było na zdjęciach z fleszem. Będąc w Hebe zakupiłam właśnie ten zestaw od Essence, bo jest to dość znany kosmetyk i słyszałam o nim wiele dobrych opinii. Kiedy wypróbowałam go w domu to bardzo spodobał mi się efekt jaki dają te pudry. Jaśniejszy brąz okazał się być idealny, pomimo, że wzięłam odcień dla brunetek zamiast blondynek jak chciałam na początku. Kolor jest dobrze dopasowany do moich włosów i nie tworzy bardzo ostro wyrysowanych brwi.
Aby jakoś zużyć ciemniejszy brąz, wykorzystuję go do delikatnego podkreślenia linii rzęs, kiedy chcę aby makijaż oka był minimalny. Zdarza mi się też nałożyć go w zewnętrznym kąciku, kiedy chcę trochę bardziej podkreślić oko. Uważam, że ta paletka jest bardzo uniwersalna i świetnie sprawdza się w podróży, kiedy chcemy oszczędzić miejsce w naszej kosmetyczce, zabierając jak najmniej kosmetyków, bo podkreślimy nią zarówno brwi jak i oczy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz