poniedziałek, 2 listopada 2015

#13 Maybelline Color Tattoo Creamy Mattes | 93 Creme De Nude

Wstęp

Color Tattoo to już niemal kultowy długotrwały cień w kremie. Wypuszczona niedawno seria matowa, to 4 nowe odcienie, które nadają się jako zwykły cień lub stanowią świetną bazę pod zwykłe cienie. Produkty dostępne są w każdej szafie Maybelline w cenie ok. 25 zł (w promocji ok.19 zł). W tej cenie dostajemy 53 g produktu. Dostępne odcienie to: 91 Creme De Rose, 93 Creme De Nude, 97 Vintage Plum oraz 98 Creamy Beige.Opis produktu

Wygląd opakowania - Opakowanie to mały słoiczek zrobiony z solidnego materiału, chociaż nie wiem do końca czy to plastik czy szkło. Zamknięcie również jest dobrze wykonane, pozwala na szczelne przechowywanie produktu. Jedyne do czego mogę się przyczepić i jest to dla mnie spory minus to wnętrze słoiczka, z którego po jakimś czasie ciężko wydobywać cień, jeśli ma się długie paznokcie.Konsystencja/kolor/zapach - Cień pomimo satynowego wykończenia jest bardzo kremowy i nie ma problemu w jego nakładaniu. Po nałożeniu zastyga i dobrze trzyma się powieki, jest lekko tępawy ale również pudrowy w dotyku. Odcień Creme De Nude to piękny beżowo-żółty kolor, zbliżony do odcienia naszej skóry. Bardzo dobrze kryje. Wyczuwalny jest delikatnie pudrowy zapach.
Działanie - Cień jest świetną bazą pod zwykłe cienie, przedłuża ich trwałość i podbija kolory. Od razu po nałożeniu wyrównuje całkowicie koloryt powieki i świetnie radzi sobie z zakryciem widocznych żyłek. Wystarczy niewielka ilość, by pokryć całą powiekę.

Podsumowanie 

Bardzo polecam serię Color Tattoo, szczególnie odcień Creme De Nude. Jest to fajny cień w kremie stanowiący dobrą bazę pod zwykłe sypkie lub prasowane cienie. Wyrównuje koloryt i zakrywa żyłki, przez co makijaż oka wygląda o wiele ładniej. Podobno jest to zamiennik słynnych cieni Paint Pot z Mac'a - tutaj może to być odpowiednik odcienia Soft Ochre. Polecam ten cień również ze względu na to, że mam tłustą powiekę, a dzięki temu produktowi cienie zostają na miejscu cały dzień i nie rolują się.
Dodatkowym plusem jest cena, szczególnie promocyjna, bo produkt jest bardzo wydajny jak na codzienne niemal stosowanie. Warto kupić go w dniach 7.11 - 13.11 w Rossmanie, ponieważ będzie to tydzień produktów do oczu, gdzie dostaniemy je za -49%  czyli za ok. 13 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz